Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-25, 23:34   #37
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam micel Skin Future AA, średni, nie mogę na niego narzekać, bo zmywa makijaż, ale niczym się nie wyróżnia.
O, on też do mnie woła. Dobrze zmywa tusze? Porównasz do Sensibio lub Bourjois?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie znam salonu na Pl. Wolnica. Będę się chyba musiała zmobilizować i pojechać na ten Ruczaj chyba.

Obejrzę sobie w domu, chociaż pilates to nie jest chyba to co tygryski lubia najbardziej. Ja mam zamiar dzisiaj dorobić się nowych zakwasów z Mel.

Ja jak zwykle zapóźniona - co to ma byc CC?
Nawet nie pamiętam nazwy Swoją wizytę na Ruczaju chyba jeszcze odłożę- podobają mi się moje włosy w tym kolorze dłuższe

Ja jestem takim flakiem, że czuję jak mi to robi dobrze Dalej nie znalazłam starego stanika w pokoju. Za to pobiłam kolejny rekord nieogarnięcia życiowego- taką rutynę mam, że jak ćwiczę rano, to toaletę twarzy wykonuję po. No i tak sobie nakładam makijaż przed wyjściem do pracy i się nagle zorientowałam, że się nie umyłam Za to wzięłam rower do pracy więc coś pospalałam, jeszcze zawiozłam cioci Avon do pracy więc trasa mi się wydłużyła.

A już nawet nie pamiętam, następca BB tam gdzieś w Azji też.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kupiłam Signee de Chanel
Pookaż swatcha, ogromne gratulacje
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tutaj można zobaczyć co i jak wypatrzyłam też Estellę
Też wypatrzyłam
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Aaa... dziewczyny, można dołączyć do Was?
Spróbuj

Tylko piszcie coś nowicjuszki, bo jak macie tylko czytać to ja na wasze pierwsze pytanie odpowiadam NIE
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując