Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-26, 10:40   #4180
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Nie rozumie dlaczego zawsze musza cos zmieniac. W stalej ofercie powinny byc zawsze te same kolory, a limitowki niech sobie zmieniaja co sezon. Dzis mialam wazna kolacje i dlatego tak bardzo zalezalo mi na czerwonej szmince. Powiem szczerze ze zaskoczylam sie jak dobrze moge sie czuc w tak odwaznym kolorze (juz wspomnialam ze to pierwsza moja czerwona szminka). Wybor padl na Guerlain ale nie zaluje zakupu. Polecam ja wszystkim dziewczyna o chlodnym typie, ona ladnie podkresli wasza urode. Zamieszczam zdjecie, jest ono zrobione w sztucznym swietle, ale i tak widac jak ladnie sie prezentuje
Pięknie wyglądasz
Ja przekonałam się do czerwieni jakieś 2-3 lata temu i teraz sobie życia bez tego koloru na ustach nie wyobrażam .
Szminek Guerlain z tej serii mam 2 (Gala i Gigolo), ale mnie ta formuła nie do końca odpowiada, bo na moich ustach mają tendencję do wylewania się poza kontur ust.

Wycofywanie produktów, które się u mnie sprawdziły, to moja zmora. Jak tylko znajdę sobie ulubieńca (taki must have), to natychmiast okazuje się, że producent właśnie postanowił go wycofać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując