Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 12:45   #102
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Uczulenie na hybryde

Hej dziewczyny .
Właśnie zostałam odesłana z wątku lakiery hybrydowe i jestem zdumiona że tyle osób ma te same objawy co ja !
Dziwne jest to że jak wpisywałam w google to nie znajdywało mi żadnych wyników a tutaj tyle osób jest ... aż zaraz chyba policzę z ciekawości ile ^^

U mnie reakcja alergiczna wystąpiła po pół roku stosowania hybryd więc tak jak u was nie od razu.
Różnica jest taka że pierwszy raz uczulenie się pojawiło gdy użyłam nowej lampy Diamond LED +CCFL oraz syrenki.
Sądziłam że to na krem bo nie chciałam nawet myśleć że na hybrydę a tu się okazuje że nie, przy 2 razie uczulenie powróciło .

Uznałam że albo lampa albo syrenka a teraz po przeczytaniu waszych wypowiedzi zaczynam przypuszczać że to Semilac, bo również go używam.
Nie mam skłonności do alergii a te objawy są na prawdę bardzo silne.

Jak wyleczę będę musiała bardzo ostrożnie sprawdzić wszystko po kolei aby znaleźć alergen bo mam w tej chwili kilka możliwych przyczyn do sprawdzenia. Coś czuje że wieki mi to zajmie..

Powiedzcie mi czym leczyłyście swoje objawy aby jak najszybciej się ich pozbyć ? U mnie na początku są malutkie pęcherzyki wypełnione wodą a jak zaczynam drapać czy mocniej przycisnę to robią się w tym miejscy takie czerwone plamki (krwią pęcherze podchodzą) Skóra w tych miejscach robi się grubsza i na koniec skora się łuszczy tam gdzie pęcherzy było najwięcej.
Poprzednio zajęło mi 2 tygodnie doprowadzenie do jako takiego stanu moich palców a teraz wydaje mi się że jest gorzej
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując