Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-12, 20:20   #2221
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Luskap

Kolorówki nie miałam za dużo, jednak otrzymane kosmetyki do testów przyczyniły się do powiększenia.
Na obfotografowanie lakierów potrzebuję dużo czasu i dobrej pogody, a w tygodniu to raczej kiepsko (wracam po 16 do domu a wtedy z tymi 2 aspektami jest różnie) ale postaram się jak najszybciej

Brązer Deborah mam odkąd pojawił się w sprzedaży, czyli jakieś 2 lata już będzie! Używam go na cała twarz, czasami nawet 2 razy dziennie gdy popołudniu robię makijaz od nowa. Czasami na wiosnę/w lecie przybrązowiałam nim też ... stopy Teraz chyba bardziej skłaniam się ku Viperze ... Opalenizna tez jest delikatna (wbrew temu co widzimy po otworzeniu opakowania) ale przy tym bardziej "wesoła" i bardzie zlocista (nie pomarańczowa!) - ten odcień bardziej pasuje do stosowania w lecie, niż Deborah, która daje raczej chłodny efekt.
Polecam też Pierre Rene :)
Virtuala jeszcze dokładnie nie przetestowałam.

Najczesciej używam prasowanych Nacres. W nich najbardziej widać ubytek - faktura "kuleczek" jest już wklęsła a nie wypukła, a w obu znikneła już ta wierzchnia, najbardziej błyszcząca warstwa.
Natomiast ubytek kulek chyba będzie po 20 latach widoczny

Co do Sleeków, to mam te paletki, które mają "moje kolory". Teraz poluję jeszcze na Curious. Inne nowsze (np. Monaco, Paraguaya czy Curacao) to zupełnie nie moje typy, więc nie kuszą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując