Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-28, 11:05   #334
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,

jak tam wam idzie filtrowanie?

Czy któraś znalazła ideał lub prawie ideał?
Ja jestem zadowolona ze swojego Avene 50+ mineralnego, ale jego pojemność jest tak mała (15ml), że na długo mi nie starczy, choć używam go tylko w okolice oczu, nie migruje do oczu!
Jednak na pozostałe części twarzy nic jeszcze nie kupiłam :/ i nie mam pojęcia co wybrać... Jest tego trochę na rynku...
Dużo pozytywnych opinii mają Sorayki 30spf, 45spf i są bardzo przystępne cenowo. Tylko rekomendowane są jako balsamy do opalania. Ktoś używał tych produktów na twarzy? Ktoś z wrażliwą, cienką i suchą na policzkach cerą, skłonną do podrażnień? I żeby nie gryzło się z kolorówką... Polecicie coś?
Poczytaj trochę postów w tym wątku i ocen na KWC - wiele z nas (np. ja) używa Sorajek do twarzy. Dla mnie cudo. Nie gryzie się z kolorówką, nie ma Parsolu, nie bieli, nie zapycha, dobrze się wchłania i pielęgnuje -
mogę to powiedzieć zarówno o balsamie SPF30 (używałam zimą, zamiennie z kremem do twarzy 30), jak i o balsamie SPF45. Ten ostatni trochę się błyszczy, ale po przypudrowaniu problem znika na wiele godzin. Wiem, to brzmi jak reklama, ale te filtry są niewiarygodnie doskonałe. Tylko pod oczy się nie nadają.
PS. Kupiłam kolejne dwa opakowania 45 w Rossmanie. Mam już 6 w zapasie... data ważności do 2014 roku
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2012-04-28 o 11:06
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora