Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-18, 11:02   #3096
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah, super zakupy. Alphanowa kusi mnie, może kupię coś dla dzieciaczka z tej marki. A wiesz może czy w smyku stacjonarnie są też kosmetyki? wybieramy się z mężem coś pooglądać, to może by coś wpadło i z kosmetyków. Alterra mnie kusi, wczoraj widziałam te promocje na produkty do włosów, ale na razie mam zakaz, nie kupuje nic nad-wyżkowo. Coslys to dobra firma, szampon i żel 2w1 miałam i byłam zadowolona. Bardzo wydajne są ich kosmetyki, także warto.

Ja dalej nie kupiłam tego co mi potrzebne, tzn, masło na brzuch (teraz używam balsamu nagietkowego Martina Gebhardt, ale już mi się kończy), krem na brodawki (niestety Bepanthen przestał działać) i ten balsam na nogi zmęczone. Choć jak kupiłam te podkolanówki, za waszą radą, to mi wszystko minęło i to na tle psychicznym raczej. Oczywiście podkolanówek nie dam rady nosić, bo są "rajtuzowe", niby poliamid mnie nie podrażnia, a ja sobie zapomniałam, że mnie wszystkie rajstopy łaskoczą . Myślałam, że choć w podkolanówkach dam radę chodzić.

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-18 o 11:09
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora