Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-11, 21:36   #1353
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah a jakiego podkladu używasz?
Jeśli chodzi o ciuchy, to dążę do minimalizmu. Mało a (w miarę mozliwisci) dobrej jakości. Stawiam na dobre buty, dobra torbę, porządna kurtkę czy zakiet. A reszta jest zwykła, dżinsy, tshirt. Proste, hez wzorów, gładkie. Z kolorów tylko kilka, biały, ecru czarny, szary, grafit. Prostota. Taki mam pomysł na szafę.
Używam Pharmaceris kryjącego z spf 20, albo Gosh X-ceptional Wear, ale ja się nie maluję na co dzień, tylko raz na tydzień, czasem co 2-3 dni. Codzienne nakładanie na pewno nie skończyłoby się u mnie dobrze. Te podkłady dobrze wyglądają na skórze, są średnio kryjące, tzn jak miałam większe problemy z cerą, to nie dawały rady, ale drobne krostki, zaczerwienienia kryją bez korektora. Gosh jest lepszy jak dla mnie, Pharmaceris też fajny, ale nie trzyma się aż tak dobrze na tłustej cerze. Wszystko to pudruje sypkim pudrem Manhattanu, ale właśnie mi się kończy i chyba teraz kupię matujący Lily Lolo, jedyny mineralny kosmetyk, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń, w testach wydał się zjawiskowy.

Edit: Ja też lubię gładkie i proste, bez pstrokacizn i oczywiście w miarę porządne, a nie materiał jak zdjęty z parasolki Masz jakieś ulubione sklepy?
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-11 o 21:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora