Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 22:24   #12
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
witam serdecznie, jesli kogos interesuje jeszcze ten temat to odpowiem ze urzadzenie do mezo igłowej nazywa sie zwyczajnie pistolet i niestety moze naraze sie pani doktor która robiła ci to ostrzykiwanie ale niestety to wykonanie mezo pistoletem jest o wiele skuteczniejsze niz zwykła igłą tzn. przy nim nie marnuje sie zadna kropla koktailu, ale ze kosztuje on ok. 9 tys to lepiej opłaca sie jej pracowac sama igłą która kosztuje pare groszy.Sama wykonuje mezo igłową i tez niestety nie zakupiłam pistoletu tylko radzę sobie strzykawką, ale nie widze powodu żeby klientkom wmawiać, że przez pistolet sie więcej materiału zużywa bo po co by je produkowali i za taką cene jak by takie złe były. pozdrawiam i życze udanych zabiegów
ups
a ja własnie robiąc mezoterapie głowy i twarzy usłyszałam wiadomość od Pani doktor że woli jednak igłą a nie pistoletem , a może to kwestia świadomego wyboru i wprawy? Może ktoś kto dobrze operuje igłą nie potrzebuje pistoletu i zużycie materiału jest takie samo? Ciekawa sprawa
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując