Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-30, 14:58   #265
Mała Miiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

wreszcie rpzeczytałam całe forum. tak sie zastanawiam nad tym olejem z ogórecznika, ale czy mozna go brac jak jest takie słonce? juz sie wpakowałam tak w tran i teraz boje sie go brac, ograniczam sie do 1-2(na zalecanych 4-4) tab dziennie. boje sie tych przebarwień bo wiemjak długo trzeba je usuwac.

biore ostatnio cynk polfarmexu tylko tam jest 5mg w tabletce, trzeba brac 2 ale to nadal za malo. tylko ze wit c jest 20mg wiec moje pyt to jakie moga byc skutki przedawkowania witaminy c? bo chcialabym brac wiecej tych tabletek, z 3-4 zeby wyrobic norme dla trądzikowców

kolejne pytanie to odnośnie tabletek. ja mam trądzik hormonalny i tylko jak biore jeanine jest dobrze. wiec nie wiem jak inaczej mogłabym go nie miec, nie biorąc tabletek... brałąm inne i było zle, nie brałam nic i bylo jeszcze gorzej. jestem załamana bo nie chce brac ich całe życie

Edytowane przez Mała Miiiii
Czas edycji: 2006-06-30 o 15:59
Mała Miiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując