Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-20, 11:53   #393
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakieś takie mani mam (kiedyś nosiłam takie w wersji hybrydowej i mi się spodobało ) szkoda tylko, że mega zbąblowało po chwili

ale cudne


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61951866]Dzięki no wiadomo że na hybrydzie łatwiej, bo lakier nie wysycha w trakcie [/QUOTE]


to jest zdecydowany plus, jak wróciłam do malowania zwykłymi lakierami to gdyby nie top... miałabym góry i doliny na paznokciach


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
spoko te pierwsze kwadratami już nie były - wbrew pozorom/zdjęciom sporo było wypiłowane z boku, wg mnie to już małe łódeczki, ale musiałabym zrobić foto równocześnie z obu stron żeby to pokazać ale faktycznie nie czułam, żeby były "moje", za to już w holo dużo bardziej
Ty już masz długaśne, musiałabym dużoo skrócić do takich jak moje a lakier polecam

wiem, że pierwsze nie były kwadratami, one po prostu były nijakie to na pewno kwestia zdjęć i też tego, że to dopiero początek drogi do nowego kształtu, to zawsze jest najgorsze.
oj tam, skrócić to nie problem, odrosną przecież może jak mnie złapie kryzys kształtowy to sobie takie zrobię dla odmiany


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziś naklejkowo

fajne to mani, ale udaję, że nie widzę co się dzieje tam przy skórkach


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja sobie wczoraj świeżo wyostrzonym Fiskarsem upierd*oliłam cały paznokieć równo z opuszkiem. Wszystkie poszły na zero, nie miałam już jak ratować.

o karwa, ale szkoda


ode mnie mani konkursowe, paznokcie już za długie były - wiem tutaj akurat miałam jakiś kryzys kształtowy, ale już pokonany. naklejki stemplowe, poszło całkiem sprawnie

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2016-06-20 o 11:54
meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując