Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 12:32   #1366
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bajubaj Pokaż wiadomość
Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
ja nigdy nie slysza;am, ze miedzy zabiegami nie mozna golic... nie mozna uzywac depilatora czy wosku, ale maszynka?......
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując