Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podziękowania w pracy mgr
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 19:33   #28
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Podziękowania w pracy mgr

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Nadal zastanawiam się nad tymi podziękowaniami, choć co prawda zrezygnowałam z dziękowania rodzicom, jako że nie mam właściwie za co Tzn. stwierdziłam, że cała praca kosztowała mnie bardzo dużo wysiłku i nikt mi nie pomógł, co by nie powiedzieć, że jeszcze utrudniał
Przeczytałam też gdzieś, że partnerom niepoślubionym się dziękować nie powinno i doszłam do wniosku, że się z tym zgadzam.
Więc sprawa wygląda tak, że chcę podziękować promotorowi, opiekunowi pracy oraz pani dr ze szpitala, w którym robiłam badania.
Ale... gdzieś właśnie przeczytałam, że promotorowi się nie dziękuje, bo jest wymieniony już na stronie tytułowej. Tylko czy to nie będzie źle wyglądać, jak go pominę i podziękuję opiekunowi i tej drugiej pani dr?
Poza tym jeszcze znalazłam informację, że nie poleca się pisania podziękowań na początku pracy To gdzie Dżizus, tyle problemu z tymi podziękowaniami, że lepiej by było chyba z tego zrezygnować, tylko że wiem, że nie byłoby to u mnie dobrze odebrane.
Jeśli u kogoś na uczelni też się taki zwyczaj stosuje z podziękowaniami, to proszę o jakieś rady

ja w swojej pracy podziękowania dla promotora miałam umieszczone na następnej kartce znajdującej się zaraz za stroną tytułową
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując