Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-05, 07:54   #5
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Makijaż słubny i fryzjer WIELUŃ

Cytat:
Napisane przez patiinka Pokaż wiadomość
Cześć ja mam ślub za rok i też się zastawiam do kogo pójść...Jeśli chodzi o makijaż do myślałam o Eli na Sadach. Moja koleżanka była zachwycona makijażem i mówiła, że był bardzo trwały. A fryzjer to najprawdopodobniej Iwona S. miała salon na 18ego stycznia a teraz ma gdzieś obok poczty na Wyszyńskiego, niestety nie wiem dokładnie gdzie, bo nie byłam u niej już dawno..
Pozdrawiam Was dziołszki
Ja do końca nie jestem przekonana co do salonu Eli. Bylam tam kiedys i sprawia wrazenie bardzo maloprofesjonalnego salonu. Gumolit na podlodze...jakies stare lustra, meble sprzed wieku chyba. Czulam sie troche jak za komuny. Co do samego makijazu to sie nie wypowiem bo nie wiem nawet jakich kosmetykow uzywaja. Generalnie przed swietami krecilo sie tam sporo kosmetyczek...czyli interes idzie niezle. Ale mialam wrazenie ze te panie sa tylko po jakis kursach kosmetycznych bo wiedza u nich byla ponizej mojej... a moja wiedza opiera sie na wiedzy internrtowej i prasie branzowej.

Wiecie co kochane bedzie problem. ja myslalam jeszcze czy by nie zadzwonic do jakis wizazystek z lodzi i nie popytac jakby to cenowo wygladalo z dojazdem...bo chyba marne szanse widze w wieluniu i okolicach.
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując