Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja laserowa Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-07, 21:08   #29
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Madame Czewska Pokaż wiadomość
witam, ja również miałam okazje poddać się depilacji laserem vectus i musze przyznać że efekty są całkiem niezłe a co dla mnie najważniejsze nie bolało zabieg wykonałam 3 tygodnie temu w instytucie Medestetis na Odrowąża 18, depilacji poddawałam pachy i bikini, zabieg był wykonany pod nadzorem pani dr co od razu działało uspokajająco. Na początku została przeprowadzona konsultacja, później zmierzono poziom barwnika w skórze i został określony kolor oraz grubość włosa. Jestem zachwycona, ponieważ wcześniejszy zabieg wykonywany w innym gabinecie, na innym laserze musiałam przerwać, tak okrutnie bolało! Efekt zabiegu widzę dopiero po 3 tygodniach, włosów jest zdecydowanie mniej. Wybieram się jeszcze na 2 zabiegi bo z tego co wyczytałam i co potwierdziła konsultacja dla efektu powinny być przeprowadzone minimum 3 zabiegi, jesienią planuje wykonać serie na łydki i uda. Pozdrawiam
Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć czy jakiekolwiek depilatory mogą być bezbolesne, nie zrozum mnie źle ale nie mam takich pozytywnych doświadczeń z zabiegami jak ty
robiłam kilkkukrotnie bikinii light sheerem i mimo fachowości personelu zawsze bolało choć efekty musze przyznać nie były złe
faktycznie nie korzystałam jeszcze z vectusa,
wyczytałam w krk że jest w Bonarce i Medestetis? gdzie polecacie?
chyba spróbuje
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując