Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 21:42   #1631
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Glossy nadal milczy, chyba już nie mają zamiaru odpowiedzieć na mojego maila... Trochę nieładnie z ich strony - zwróciłam się z konkretami, napisałam, jakie mam zastrzezenia, dałam nawet link do wizażu, żeby poczytali wypowiedzi ich własnych klientek. A tu cisza jak makiem zasiał. 2 dni to chyba dość czasu na jakąś odpowiedź i odniesienie się do mojego listu. Lipiec będzie prawodpodobnie moim ostatnim miesiącem z Glossy, tak jak u Was.
Miałam pytać czy w końcu odpisali, ale widzę że to zlekceważyli, widać im słabo zależy. Pewnie 3/4 klientek jest zadowolona i uznali że nie ma się co bardziej starać, w końcu brak konkurencji sprawia że nie czują się zagrożeni.
Przyznaję że ja jestem wybredną konsumentką i jak coś mi nie odpowiada to z tego rezygnuję.
Mam tylko nadzieję że niebawem pojawi się jakieś inne pudełko godne uwagi, ja najbardziej bym się ucieszyła z eco boxa ale najważniejsze żeby firma trzymała poziom i nie nabijała ludzi w butelkę.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując