Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatoza okołoustna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-20, 22:36   #17
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dot.: Dermatoza okołoustna

Dermatozy nabawilam sie poprzez stosownie Flucinaru (b. silny steryd) bardzo dlugi czas. Czysta glupota - nie wiedzialam ze to moze byc tak szkodliwe. Az w koncu zaczelam szukac informacji na ten temat i wybralam sie do dermatologa, ktory przepisal mi kolejny steryd, ale slaby. Jak sobie z tego zdalam sprawe to juz sie calkiem zalamalam i zaczelam uzywac Rozex (czyli metronidazol). Strasznie mnie jednak podraznial i od paru miesiecy uzywam metroruboril, ktory tez zawiera metronidazol, ale dziala b. lagodnie. Ostatnio wyjechalam no i zabralam ograniczony zestaw kosmetykow+duzo chodzilam po sloncu i znow krostki sie pokazaly - wokol ust i na policzkach. Mysle nad tym zeby rozprawic sie z nimi ostatecznie i zastosowac Zineryt. Najgorsze jest to ze nie znam dermatologa do ktorego mialabym zaufanie. Taka loteria troche a mnie cierpliwosc sie konczy. Poza tym choroba u mnie przebiega w miare lagodny sposob - nie wyglada to w kazdym razie drastycznie wiec na dermatologach robi przecietne wrazenie. Myslalam nad jakims dermatologiem estetycznym...
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując