Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plikostrada.pl - POMOCY - każą mi zapłacić 96 zł i straszą komornikiem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-24, 16:18   #11
anusiak85
Rozeznanie
 
Avatar anusiak85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 581
Dot.: Plikostrada.pl - POMOCY - każą mi zapłacić 96 zł i straszą komornikiem!

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czytałam regulamin, ale odnosnie usluig platnych (jak konto premium ktore trzeba wykupic) - to przeciez najpierw sie placi (jak mam np na chomiku, albo na serwisach gdzie mozna ogladac filmy on line), a jak nie placi sie to RECZNIE podpisuje sie umowe i ZESKANOWANA wysyla -- a Ci mnie straszą dlatego sie wystraszylam.

W przypadku podania w trakcie zamawiania usługi fałszywych danych osobowych, kancelaria prawna złoży oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
- nie chce isc do więźnia przez plikostradę !


Dobra, olewam.
Jutro dla pewności zadzwonię do rzecznika praw konsumenta.

Dzięki Wam!
Wyślemy Ci paczkę z cebulą i ziemniakami Identyczny tekst jak w pobieraczku.

Cytat:
Napisane przez Odonate Pokaż wiadomość
Nic Ci nie zrobią. Olej cienkim sikiem. Im bardzo zależy, żebyś się zestresowała, żebyś się zastanawiała i zapłaciła ze strachu przed komornikiem i sądem.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

To raczej ich wypadałoby postraszyć policją i sądem :P
Amen. Już się im przyglądają, wystarczy pogooglać. Potem otworzą nową witrynę i kolejną i tak w kółko, pewnie opłacalny biznes.
anusiak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując