Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największe faux pas popełniane przez Młodych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-14, 14:57   #4993
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych :)

Z tymi zaproszeniami... ja nie mieszkam w swoim mieście rodzinnym ale moja mama częstwo odwiedza ciotkę która z jej córką pracuje w jednym sklepie i im powiedziała że się wybieram z zaproszeniem, a ta Paulina (ma jakieś 30 lat, panna) powiedziała że ona w tym czasie wyjeżdża sobie ze znajomymi w góry i nie przyjdzie. Jako że mieszka z babcią, to jak niosłam zaproszenie to dałam też jej, a ona podziękowała i słowem mi już nie powiedziała że nie przyjdzie bo wyjeżdża, więc uznałam że jeszcze bierze pod uwagę Minął termin potwierdzenia, a od niej odpowiedzi nie dostałam, to pisze jej na fb a ona wielce zdziwiona "Ale ja mówiłam twojej mamie że mnie nie będzie! Myślałam że ci przekazała". No myślałam że mnie coś trafi, stara baba i mamie mówiła zanim zaproszenie dostała i to powinno wystarczyć, przecież ciężko było mi powiedzieć osobiście jak przyniosłam zaproszenie co nie... Po ślubie nie dostałam od niej żadnych życzeń, dziwnie się poczułam i nie zachodzę już do nich do sklepu jak jestem w mieście, w dupie ją mam tak się nie robi...
Acha jeszcze dodam, że znajoma sąsiadka widziała ją w dniu mojego ślubu na spacerze tak więc.. mogła przynajmniej powiedzieć że nie chce a nie ściemniać..

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:58
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora