Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największe faux pas popełniane przez Młodych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 16:11   #4996
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych :)

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie Jako, że moja rodzina jest nieliczna, jestem pierwszą osobą, która od przeszło dwudziestu lat organizuje wesele. Z racji tego nie mam kompletnie doświadczenia i może któraś z Was mi doradzi Na ceremonię i wesele zapraszam najbliższą rodzinę i przyjaciół. Mam problem z rodziną od strony mamy, mianowicie wujek oświadczył, że jedzie z żoną i dziećmi za granicę i na pewno nie pojawią się na moim ślubie, który odbywa się w wakacje. Jadą na wczasy do kraju, który już kilkakrotnie odwiedzili. Szczerze mówiąc, trochę się tego spodziewałam, dzięki czemu nie jest mi bardzo przykro, nawet pomimo tego, że taka deklaracja pada pół roku przed uroczystością. Zaproszenia planuję rozdać w kwietniu. I teraz moje pytanie: jeśli do tego czasu nie zmienią zdania, to czy fatygować się i wręczać im zaproszenia mimo wszystko? Bo może im się odwidzi?
ja bym chyba dała jeśli jest to szczere zaproszenie i wasza postawa taka że chcielibyście aby oni byli a nie że zapraszacie pro forma. Jak zaproszenie było pro forma to bym odpuściła.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czepiasz się bardzo tej obecności dziecka na zdjęciach i filmie
O ile w pełni się zgadzam w kwestii olewania dziecka przez młodych, bez różnicy czy to wesele, czy jakakolwiek inna impreza i sytuacja (co innego postanowienie młodych, że dziecko nie będzie na weselu i zorganizowanie mu zawczasu stosownej opieki gdzieś indziej - żeby teraz mamy panny młode się na mnie nie rzuciły), tak nie rozumiem tego Twojego ciśnienia: "olaboga, dziecka na filmie nie ma"
też nie rozumiem tego żołądkowania się nad tą jedną parą młodą. albo się nie gorączkować tak weselem, tym co było wg nas głupie, brzydkie, beznadziejne i po prostu brać udział w takiej imprezie jak młodzi wymyślili sobie albo nie chodzić na wesela jak ma się potem taki jad wylewać na forum na innych. Powiedzieć co wyszło głupio, źle, co dziwnie wyglądało to jedno ale pastwienie się nad tym to już drugie
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora