Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O maści Emla raz jeszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-06, 07:59   #81
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: O maści Emla raz jeszcze

Odkopuję stary wątek, ale może komuś się przyda takie info w przyszłości.

Jestem po dwóch zabiegach depilacji laserowej na dwóch obszarach - pachy i bikini.

Na pierwszym myślałam, że się skręcę z bólu i błagałam w myślach o koniec, coś strasznego (ale mam bardzo niski próg bólu, uprzedzam). Co chwilę potrzebowałam przerw na chwilę oddechu.

Na drugim posmarowałam się już maścią Anesderm (to samo, co Emla) i oesu! Jaka różnica! Fakt, nadal było nieprzyjemnie - takie ukłucia gorąca - ale zupełnie do zniesienia, bez traumy. I pani mogła szybko jechać miejsce po miejscu, cyk cyk cyk i koniec Potężna różnica. Posmarowałam się 1,5 godziny przed zabiegiem + folia.

Te maści są tylko na receptę, ale nie miałam problemu z otrzymaniem recepty. Teleporada z lekarzem + wystawiona e-recepta. Lekarz tylko zapytał po co mi to, odpowiedziałam że do depilacji laserowej, powiedział ok i tyle

Także jeśli ktoś wątpi w działanie to zapewniam - działa bardzo skutecznie. I tak, jest na receptę, nie ma co kombinować, wystarczy się skonsultować ze zwykłym lekarzem pierwszego kontaktu i tyle
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując