Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-21, 09:55   #19
guslawa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja cukrowa ??

HEj kobiety!

Jestem tu nowa, ale przeczytałam wą



tek i z mojego doświadczenia wynika, ze depilacja cukrowa jest SUPER!
1. Był na wizażu przepis magdy na pastę cukrowąnie pamiętam już gdzie (szklanka cukru, 1/4 szklanku miodu, sok z cytryny). Począ


tkowo moja pasta była do kitu, ale metodą


prób i błędów wypracowałam własny przepis: więcej niż 1 szklanka cukru, 1/2 szklanki miodu, sok z całej cytryny. Na małym ogniu rozpuścić wszysktkie składniki, mieszać, poczekać aż się zagotuje (gdy zaczyna szaleć wyłaczam gaz) czekać aż wystygnie. Jeśli jest za rzadkie dodać cukru miodu i zagotować. Pasta po wystygnięciu jest dość gęsta. następnie nakładam łyżką


lub płaskim patyczkiem (ew. nożem) na skórę. Przyklejam od razu paski z bawełny i ciach! włoski wychodzą (mam dość mocne i ciemne po wieloletnim używaniu maszynki i depilarora). Lekkie podrażnienia (zaczeriweninia) giną


w cią


gu kilku godzin. Próbowałam już na nogach, rękach i bikini. Wyszło ekstra a ból jest niewiielki. Po kilku dniach robię piling (kawa+sól) nie nie mam żadnych wrastajćych włosków. Gdy zostanie trochę pasty zostawiam ją


w lodówce na następny raz. Dla mnie jest to idealne. Z powodzeniem korzystam z tej metody. Pozdrawiam
guslawa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując