Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - grafit
Wątek: grafit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-25, 16:47   #18
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: grafit

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
ja powtorze jeszcze raz A KYSZ A KYSZ
nie dziekuje bo mnie wypędza, no dobra za buziaka dziekuje

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Podoba mi się wszystko oprócz tych kreseczek w wewn. kącikach (ale rozumiem, że chciałaś ten make-up urozmaicić) Bardzo ładnie wycieniowane oko, piękny błysk (podziwiam, że udało Ci się go uchwycić na fotkach), dobrze wymodelowałaś twarz, no i podoba mi się bardzo kolor pomadki - szukam właśnie czegoś w kolorze brzoskwiniowym, ale nie lubię Oriflame

Co do suchego placka na powiece - radzę Ci biec do lekarza. Nie smaruj tego niczym na własną rękę. Miałam to samo, takie suche miejsce na oku, które od czasu do czasu swędziało (zrobiło mi się to prawdopodobnie od zbyt częstego malowania i zmywania), potem robiło się coraz większe. Teraz mam suchą, czerwoną i swędzącą skórę na całej powiece, w dodatku powieka mi cały czas puchnie i boli i jest coraz gorzej. Nie mogę się jakoś wybrać do lekarza, ale w końcu muszę iść - niedługo Sylwester, potem studniówka, a ja się nie mogę umalować.
dziękuję macie z Olą racje że bez tych kresek byłoby lepiej
Pomadka nie jest z Ori, tylko z Avonu. Jest jasnopomarańczowa, niestety napis się starł bo mam tylko próbkę.
Moja siostra też ma coś takiego, na całej prawie powiece i też od niedawna. Nie używamy tych samych pędzli, kazda ma swoje, cienie też. Ostatnio obie kupiłyśmy sobie cienie pierre rene, nie wiem, może to od nich ? bo zarazić się nie było możliwości, a malować to hmm... czy ja wiem? też możliwe. Smaruję alantanem tylko to miejsce, mam wrażenie że trochę znika. zobaczymy po świętach

Dziękuję za opinie
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując