Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mało subtelna wiosna...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-18, 12:17   #17
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mało subtelna wiosna...

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
jest bosko. no i oczywiście JAK ZWYKLE. Oj, pozazdrościć urody
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
cudo !
jak pięknie oko wycieniowałaś !
nie wiem czemu ale ten makijaż skojarzył mi sie z wiosenną żabką tylko nie to że Ty tak wyglądasz to pewnie przez te zielenie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Przepięknie.Wiosna nawet jeśli mało subtelna to niesamowicie kobieca i seksowna.Wszystko mi się podoba i piękne usta i świetnie *wykonane * oczy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
Dzięki za foteczki Chyba widzę to samo co tylkokasia - coś przy tej linii rzęs się dzieje u góry, ale w życiu sobie rzęs nie przyklejałam, więc zostaję przy opinii, że jest genialnie
Sama mam niewielkie doświadczenia z rzęsami- zawsze byłam ich przeciwniczką tak więc może tam coś zrobiłam nie tak.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
slicznie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
pięknie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
jak dla mnie rewelacja!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez missaquarius Pokaż wiadomość
A mi się z Królewną Śnieżką skojarzyłaś, chociaż ona raczej nie malowała się na zielono...? Pięknie wycieniowane oczy! Przy rzęsach faktycznie można dostrzec cienką białą linię, ale to pewnie tylko odbicie światła. Ogólnie makijaż barzo mi się podoba
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Makijaż oczywiscie rewelacyjny. Rzadko kiedy podoba mi sie zestawienie zielonego cienia z czerwonymi ustami ale u ciebie wyglada swietnie(przynajmniej przy tym swietle sztucznym.. bo zauwazyalm ze nadaje ono twojej skorze opalony odcien i wszystko ladnie sie komponuje)
Mam jedno ale :P hehe .. moze to glupie..ale strasznie irytuja mnie miny ktore robisz (mam nerwice..wiem) Zupelnie niepotrzebnie nadymasz usta i "łypiesz" ponetnym wzrokiem. Jestes tak ladna ze wyglada to na przerysowane bardzo.
Makijaż zawsze wykonuje z myślą o tym w jakim świetle będę robiła zdjęcia tudzież paradowała wśród ludzi z takim malunkiem- w tym przypadku chciałam zrobić zdjęcia w świetle dziennym ze względu na kolorki aczkolwiek tak jak pisałam jest to wiosna w wersji wieczorowej i w sztucznym świetle powinna wyglądać najlepiej
Co do moich min to niestety nie jestem w stanie nic napisać... Nie skupiam się na nich zbyt mocno... zawsze staram się, żeby zdjęcia były ciekawe i staram się kombinować tak, żeby nie było nudno i żeby jakość zdjęć była coraz lepsza.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Makijaż skojarzył mi się z Sophie Ellis Bextor, ale Ty jesteś po stokroć od niej ładniejsza
Dziękuję
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując