Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-10, 18:46   #4749
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia no bardzo fajnie ci kolorek wyszedł ale też podobnie do poprzedniego. Mnie się bardzo podoba.

Adzi07 myślę że dasz radę przyciemnić lekko włoski tą farbką easy coś tam, z tym że kolor może się początkowo spierać. Ale po jakimś czasie kolor sie zacznie się coraz dłużej utrzymywać. Ja bym zrobiła podkład rozjaśniający nawet króciutki taki 10 min. żeby zwiększyć chłonność włosów i usunąć poprzednie barwniki z dawnych farb, wtedy kolor powinien być ładny. I nie bój się zielonego- o ile będziesz wybierać chłodne farbki to nic nie będzie. Nie możesz tylko póki co kłaść ciepłych kolorów, chociaż jakbyś podkład zrobiła to już możesz kłaść co chcesz.

natalia no niestety bez dekoloryzacji lub chociaż ściągnięcia koloru color outem raczej nie masz szansy na zejście z tej rudości do ładnego blondu skoro twoje włoski na zwykłe farby nie reagują. Po prostu twoje włoski zdeponowały zbyt dużą ilość barwnika brązowo-rudego i teraz będzie ciężko. Polecam ci ściągacz koloru-mniej niszczy i zbiera kolor tylko z powierzchni włosa co pozwala na ich zmianę nawet na dosyć jasny blond bez strasznego uszkodzenia struktury włosa. Tylko to dość droga impreza.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora