Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-11, 09:50   #4755
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
hmm. a ja osobiscie nienwiadzę palette, czy jak to się piszę. farbowałam rok temu czekoladowym brazem, który miał zejsc po 24 myciach (czy coś podobnego), i nie zszedł do tej pory... a włosy wyłaziły mi garściami, co jest absurdem bo mam mocne włosy echh. moja mama jak kiedyś farbowała tym palette- zrobiło się tak samo... teraz rozsasniałam, potem farbowałam garnierem. bardzo delikatna farba... jezeli ktoś rozjaśniał włosy i wyszły żółte to polecam odcień bardzo jasny popielaty blond <bodajże 9.1>, ale jezeli rozjasnił moco i wyszły białe włosy to odradzam bo będziecie blond-siwe... ja teraz taka w połownie jestem, ale żyję...
chyba niedługo te "siwulce" zafarbuję odcieniem bardzo jasny beżowy blond...

piszecie, ze farby z garniera szybko się zmywają i żólkną- po jakim mniej więcej czasie, alebo po ilu myciach się Wam tak robiło? ;>

i ostatnie, tak nawiasem. co sądzicie o farbach z joanny?
Wiesz ja używałam kiedyś prawie tylko garniera (odcień 111) i farba zmywała się po kilku myciach to fakt ale w tym przypadku było to zawsze na +, ponieważ ten odcień lubi wychodzić za szaro i wtedy po paru myciach ta poświata się zmywała i ustępowała miejsce ślicznemu jaśniutkiemu blondowi bez żadnych żółci O joannie także czytałam różne opinie ale o blondach to chyba w większości pozytywne, szczególnie interesował mnie odcień szlachetna perła bo jego zamierzam użyć w najbliższym czasie i nie wypadł źle

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Hej! Mam problem!
Z reguły mam blond włosy jasne brwi po tacie.
Ale chciałam naprawdę jasny blond zaczęłam wiec kilka razy w miesiącu farbować aby uzyskać wymarzony kolor. Niestety wyszły Żółte !!
Używałam farb z Palette (które najbardziej niszczą włosy)
i du...pa Teraz przed wycieczką jaka mam niedłuygo chciałabym PLATYNOWY BLOND naprawdę jasny !. Myślałam o farbie WELLAton odcień 12/1 bardzo jasny popielaty blond
Ale nie wiem czy na żółte włosy uda mi się ten odcień zrobić..
Nie wiem która marka by taką jasną platynedała PORADZICIE COŚ??!!
Jeżeli masz teraz żółty odcień to oczywiście wszelkie popiele są jak najbardziej wskazane Możesz użyć tego wellatonu o którym piszesz lub garniera 111, mniej więcej taki sam efekt (po garnierze może wyjść na początku aż za szaro ale to się zmyje po kilku myciach) lub też możesz nałożyć palette deluxe 218 srebrzysty blond czy białe złoto z tej samej serii lub jeśli masz już jasne włosy tylko tyle że żółte to ja mogę polecić Ci ten natural&easy 522 to też srebrzysty blond i wychodzi białawo tak jak byś chciała
Fajnie by było jakbyś wstawiła jakieś foto swoich włosów to zawsze łatwiej byłoby doradzić.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-11 o 10:11
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora