Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-11, 16:40   #4770
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkich...
Strasznie długo już siedzę i czytam rozmaite wątki dot. blondów, ale nadal nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mam nadzieję, że mi pomożecie...
Moje naturalne włoski to średni, mysi blond. Przez lata katowany przez fryzjerów silnymi rozjaśniaczami (baleyage). Po kolejnej wizycie fryzjerka zapomniała o mnie, robiła inną klientkę a ja siedziałam z rozjaśniaczem...W domu okazało się, że włosy to GUMA . Obcięłam je do ramion i farbowałam na ciemne blondy..ale minęło sporo czasu i znowu chcę mieć blond, tyle że całe i nie platynę. Zastosowałam demakijaż Renee Blanche (wyszła marchewka) i na to Majirel 9.11(oxydant 6%). Kolor o.k, ale trochę za ciemny. Zamówiłam Majiblond 901 z oxydantem 9% i się boję...Nie wiem za bardzo jak nałożyć, bo nasadę włosów mam jaśniejszą niż końcówki. Pomyślałam, że najpierw na środek i końce, a po 15 min. u nasady. Może oxydant słabszy dla delikatnego efektu? Co robić? Proszę pomóżcie...
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora