Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wf-koszmar
Wątek: Wf-koszmar
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-01, 20:25   #15
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wf-koszmar

ja tez nienawidze w-fu. dla mnie to nie jest w-f jak nauczyciel po prostu rzuca pilke i mamy grac (najczesciej w siatke czy kosza). fajnie by bylo jak byl jakis aerobic (raz mialysmy) itp. jakies urozmaicenie w kazdym razie bo nie kazdy lubi gry zespolowe. w tym roku jeszcze mam łaczany w-f z dziewczynami z innej klasy i jest w ogole beznadziejnie. dlatego wziełam zwolnienie od lekarza i nie mam tego problemu. tobie tez radze (raczej na drugi rok bo teraz juz chyba nie ma po co ). nie słuchaj ze brak sportu szkodzi zdrowiu itp. jesli to by byl jakis sport, ktory rozwija, pomga na kregosłup to rzeczywiscie lepiej cwiczyc. ale gra w siatke wcale na nic nie pomaga-a dla mnie wrecz szkodzi-mam krzywy kregosłup i skakanie po twardym podlozu nie jest dla mnie dobre. nie wiem czy za rok bede cwiczyla. chcialabym w kazdym razie zeby cos sie zmienilo, zeby nie bylo ocen, bo nie kazdy jest urodzonym sportowcem. co prawda nasz pan raczej stawia wszystkim 5 na koniec chyba ze ktos opuszcza zajecia, ale to glupie takie bieganie, skakanie itp. na ocene. tworzy jakas niepotrzebna rywalizacje i stresuje szczególnie takie osoby jak ja. dlatego przemysl to czy chcesz w nasteonym roku cwiczyc. pozdrawiam.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując