Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wf-koszmar
Wątek: Wf-koszmar
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 13:31   #28
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Wf-koszmar

ahh przypomniały mi się czasy jak ja ćwiczyłam jeszcze na wfie Niestety zgodzę się nauczyciele od wych. fiz. to straszne lenie. Najczęściej rzucą piłke i idźcie grać, co lekcje kosz. Moim zdaniem to żeby mieć lepszą ocenę to trzeba trochę sprytu i podejść nauczyciela Zagadać coś, pośmiać się Nawet jeżeli się nie urodziłyśmy koszykarkami to można się dobrze bawić i powygłupiać przy tym widać że jesteś aktywna :P Najgorsze są zaliczenia nigdy nie lubiłam biegać na czas, skakać przez kozła itp ale nadrabiałam żartem Biegać owszem lubię ale nie z przymusu Ja radzę zmienić troche podejście do lekcji i będzie choc trochę lepiej Teraz jestem w lo i niestety mam zwolnienie [sciegno] u mnie wystarczyło iść prywatnie do lekarza i nie było ''ale'' wiadomo za wizyte 50zł... no ale piszę jak jest. Mam zwolnienie z zaliczen z powodu nadciagnietego sciegna achillesa [niestety to nie ściema] ale mogę ćwiczyc np grac w siate tylko że nie ma kiedy... Dziewczyny mają takie nastawienie do wuefu że wychodzi się tylko na zbiorke i spowrotem do szatni...
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując