Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 15:44   #1947
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
Nie podmieniam wody. Kurcze sama nie wiem, bo duże jest prawdopodobieństwo, że wyjdzie smerf, ale efekt super u tej babki! Zła kobieta jesteś i tyle powiem, o.


Ninedin

No własnie farmaceuta się skrzywił i powiedział, że to w ogóle na co innego jest. Poza tym też mnie nie przekonuje branie po 6 tabletek dziennie .
Z drugiej strony, jakaś laska pisała, że do 3 cm na miesiąc jest włosy rosły.. nie wiem, nie wiem.


*_* ZAUFAJ FARMACEUCIE, CZŁOWIEKOWI KTÓRY KOŃCZYŁ STUDIA PO TO BY WIEDZIEĆ, NO RZECZYWIŚCIE W ULOTCE TOŻ TO JEST NAPISANE JAK KROWIE NA ROWIE, ŻE TO NA WŁOSY.
Ja też napatrzyłam sie na efekty dlatego chce sie skusić ależ ze mnie diabel
a widzisz mówiłam ze na ulotce jest

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wróciłam Oprócz szamponu skusiłam się w drodze powrotnej na wejście do pepco i kupiłam synkowi koszulkę, a sobie seksi prześwitujące majcioszki nude w serduszka i czarne skarpetki

Do dziewczyn które używają tego elseve do farbowanych: W stonce szampon 300ml jest za 7,99zł i z tego co widziałam to nie jest żadna promocja tylko cena regularna
no prosze, to super cena ja kupowałam po 16,99 u nas w rossku a raz mi sie zdarzyło złapać z odżywką w tej cenie w polo markecie

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
stado jelonków albo sarenek u żubrów! całe mnóstwo
a w pracy działają mi żubry choć troche sie tnie ale działa
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora