Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 22:09   #379
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Pochwalę się, w czym chodziłam ostatni tydzień. Wakacyjny łup Już jest do zmycia, bo wczoraj w pracy starłam strasznie końcówki, buuu, a taki boski jest Jeśli chodzi o kolor, bliski prawdy jest na fotce z kolorystycznie dobranym kocykiem , z tym, że zdjęcie robiłam w nocy, więc lakier w rzeczywistości jest bardziej intensywny i dość jaskrawy, ale nie neonowy. Niestety nawet 3 warstwy nie kryją idealnie bardzo białych końcówek, ale da się przeżyć. Drugie zdjęcie całkowicie przekłamało kolory, ale moje paznokcie na nim fajnie wyszły, więc... Żeby było śmiesznie obie fotki były robione tego samego dnia i na obu mam tą samą długość paznokci, a tu, przez perspektywę, wyglądają całkiem inaczej

Pokażę Wam też próbkę Avonowskiego Diamond, co to miał być śniegowym piaskiem, a jest lśniąco srebny/szary. Kolor wyszedł ok, ale w naturze nie jest taki matowy, tylko miliard drobinek lśni jak przysłowiowe psie ja*ca Co widać na specjalnie niewyraźnym zdjęciu.
Kurde nie widzę XD jutro zobaczę na kompie xd





Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Wstawiłam
Dzięki


Kupiłam polerką! Faktycznie fajna, akurat testowalam przy bro bo mi się zadziol zrobił to spilowalam na schodkach i poszlo z polerką po pilnczku gładko :P
Pilniki szklane Ewci są u mnie dostępne w każdym kolorze(pff różowego nie było -_-)
No i kupiłam krem polecany od którejś maniury cztery pory roku z wisnia wzięłam i faktycznie do torebki w plenarku spoko!
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując