Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - caffe latte, oranżadka i czerwone wino
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-14, 16:53   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: caffe latte, oranżadka i czerwone wino

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Cudowna jest ta Oranżadka - taki wielofunkcyjny cień uczyniłaś z tego sypkiego Bell i narobiłaś mi na niego smaku! Pięknie wyglądasz w tym kolorze i sam w sobie jest on piękny...ah, skąd ja te pieniązki wezmę?

Pierwszy makijaż też mi się podoba, jest taki spokojny, harmonijny, ładny
Chinko, dziękuję Ja bardzo lubię ten cień, świetnie wygląda na ustach i sprawdza się jako róż W ogóle te cienie są niedrogie i u mnie na bazie trzymają sie calutki dzień, wytrzymują też wszelkie szaleństwa, co przy moich powiekach jest ne lada sztuką I do tego ten cień ma dużą pojemność, opłaca sie go kupować na spółę w dwie osoby, ja sama nie wiem, kiedy go wykończę, chyba sprezentuję odsypkę jakiejś koleżance

Tak wiec pokuszę trochę: Alice, Chinko, kupujcie, cienie są naprawdę fajne i warto
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując