Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-08, 20:49   #2028
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Kagan- te prostokątne, to nic innego jak zestaw testerowy, jaki mogą zakupić osoby chcące zająć się sprzedażą kosmetyków NYX
Nie jestem pewna, ale może jak wszystkie testery są nieco lepszej jakości
Wiem, że na ebayu często można taką paletkę upolować, ale sama jakoś się nie skusiłam, bo by mi było ciężko je poprzekładać do pustej paletki, a ta testerowa jakoś mi się nie podoba
Kasiu, dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie Chciałam pooglądać swatche trójek i wyskoczyło mi takie cóś i nie wiedziałam co to za cudo. Jak dla mnie bez różnicy jaki kształt mają

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
widzę, że ktoś tu się rozszalał z kosmetykami NYX-a
Ja?????

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja na razie się wstrzymuję do momentu wyjaśnienia sytuacji z zagnionymi paczkami, choć przyznam, iż trochę mnie kusi by kilka singli wziąć, bo trójki mam już wszystkie, jakie chciałam (a raczej miałabym, gdyby paczka dotarła- i nie wiem, czy zamawiać je znowu, czy jednak się wstrzymać- jakieś resztki nadziei mi jeszcze zostały, ze jednak cudem się odnajdą)
Też bym się chyba wstrzymała. Chociaż z drugiej strony zawsze można puścić na All.
Kuszą mnie co najmniej dwie trójki Ale tą 22 muszę, no po prostu muszę wziąć
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora