Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 07:56   #4785
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Hejka
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nefty, kumpel od kilku dobrych lat jeździ, ale nie pamiętam gdzie dokładnie. Zapuszcza specjalnie na tę okazję brodę () i włosy (a ma kręcone). Wygląda wtedy jak kloszard I uwielbia książki zachowane w takiej tematyce. To on twierdzi, że jestem jak Ciri. Ale pewnie dostał mieczem w łeb...
Kloszard A co do pogrubionego to... taaa... dawniej mój małżon nie raz w łeb mieczem dostawał. To wiele wyjaśnia tak naprawdę i od 10 lat powtarzam sobie regularnie, że wszelkie jego odpały to pewnie przez to
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dziś po prostu umierałam z bólu przez @, dzisiaj sobie przyszła ot tak, wredna..
Musiałam zwolnić się z dwóch ostatnich lekcji, bo nie wytrzymałabym...brzuch,żo łądek,kręgosłup.Tabletka nie pomagała.. Wracając do domu tylko modliłam się,żeby nie zasłabnąć. Już jest lepiej..teraz tylko trochę pobolewa..
Agatko, już Ci Medi pisała o pokrzywie ale ja się podpisuję pod tym. Spróbuj chociaż. Ja zaczęłam pić niedawno. Tydzień od tego jak zaczęłam dostałam @ i mnie ta cholera jedna z zaskoczenia wzięła. Zawsze wcześniej wszystko mnie bolało dwa dni przed, i brzuch i krzyż... A teraz nic, żadnych bóli ostrzegawczych. I w ogóle ból jak już był to dużo dużo lżejszy.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jeszcze wyżalić się muszę - dwie/trzy grupy na zajeciach mi wadzą żeby pogodzić szkołę i studia i nie mogę się przenieść, bo nie i koniec. najprawdopodobniej mówię szkole pa pa
O chiolera... nie wiem co Ci napisać...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To miało zmieniać kolor.... Działa kiepsko. Minimalnie na serdaku widać.
Nooo moooże może... coś tam widać... Ale jakbyś nie powiedziała, że to niby zmieniający kolor, na pewno bym na to nie wpadła
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Załączam Ci pomoc naukową do kolejnego podjścia

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Maaaam pracę! Wprawdzie tylko na pół etatu, ale za to w księgarni anglojęzycznej
Jutro zaczynam

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wyszła końcówka pierwszego rozdziału książki na którą czekam, czytać, nie czytać, przeczytać jak będę mogła całość kupić?
Ja bym nie dała rady czekać
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A tak poza tym to uebałam dzisiaj egzamin. Drugi termin 15.
A w chwili obecnej wszelkie stresy, smutki i dwa dni płaczu zalewam winkiem Ktoś się dołączy?

To pewnie teraz odsypiasz?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam skrócone i trochę skrzywdzone.. niebieski jutro poprawię i macham wzorek
+ mój kubek
Podoba mi się to połączenie kolorów. Chmurkowe takie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No dobra. Namówiłyście mnie

Oczywiście efekt holo nie wyszedł ani trochę
Ładny kolor Na pewno w słoncu wygląda super



A słuchajcie, z tym INM to ja wczoraj pytałam czy chcecie nie dlatego, że mam na sprzedaż Pisałam do takiego dziwnego sklepu internetowego (jakoś nie miałam do nich zaufania) czy by nie wystawili na allegro, no i mi wystawili. Po 21,90 + przesyłka 5 albo 6 zł za list. A w sklepie mają cenę 25+przesyłka... Kliknęłam sobie ale jeszcze dwie sztuki są jakby któraś chciała.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora