Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 11:47   #1476
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: OBJĘTOSC. cienkie włosy-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie cienkie i rzadkie włosy... mam obcięte na boba. Chciałabym zeby były podniesione u nasady i "okrągłe", wiecie o co chodzi a koncowki proste. A mam odwrotnie... proste jak druty i przyklapnięte, na koncach się trochę puszą. Wyglądam jak KOPERNIK : | I żaden to bob nie jest.
I nic nie pomaga... nic... :/ Próbuję ich brać na okrągłą szczotkę, suszyć z głową do dolu, chociaz rzadko suszę, bo nie chcę zniszczyć.
Mam ich dość ;/ są okropne
Mam podobny problem zrobiłam sobie identyczna fryzurke ale neisty mam przeswity i pojawiasię problem bo jak zawieje wiatr lub zaczyna się robic gorąco to siada moje ułożenia
powiedz mi czy cos Ci pomogło na zagęszczenie włosów?

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez filemonka5_35 Pokaż wiadomość
2 tygodnie temu byłam do dermatologa.Zapisał mi na moje rzadkie i długie włosy płyn na łuszczyce dermovate, jakiś płyn robiony oraz kazał kupić siemię lnianę, przygotowywać je tak jak pisze na opakowaniu i jeść oraz ten kisiel który powstaje nakładać na włosy jak narazie nie widzę żadnych efektów ;/ale przecież to dopiero 2 tygodnie. Czytałam o tym dermovate, że rośnie po nim mnóstwo nowych włosów, jest to efekt ubocznyzobaczę jak to będzie. może któraś z Was także stosowała to co ja
napisz cos więcej otym płynie jaki on ma skład ?
dziekuję
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując