Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki blender?
Wątek: Jaki blender?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-17, 21:44   #11
pamieta
Raczkowanie
 
Avatar pamieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 181
Dot.: Jaki blender?

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
mam Brauna takiego http://allegro.pl/blender-braun-mr-6...6.html#gallery

jestem bardzo zadowolona, fajny jest ten duży pojemnik z tarkami, tnę lub rozdrabniam w nim buraki i inne warzywa, robię ciasto, przerabiam ziemniaki na plackową masę
ubijaczka jest świetna, robię nią kawę z ogromną pianą, białko też ślicznie ubija
w małym pojemniczku rozdrabniam cebule, stary żółty ser, orzechy, metalowa końcówka idealnie przerabia warzywa i owoce na zupy krem

Ostatnio zmiędliłam nią puszkę brzoskwiń na przepyszny nektar, żadne farfocle nie fruwały, idealnie aksamitny wyszedł

codziennie go do czegoś używam

-
Dokładnie taki sam posiadam i z całą pewnością polecam. Ja gotuję mniej niż mąż ale on się nieźle na nim wyżywa a teraz właśnie z jego pomocą zrobił ciasto które stygnie w piecyku
Nie pisałam o nim konkretnie gdyż niestety jest droższy od tego przedziału cenowego który Ciebie interesuje ale jeśli miałbyś dodatkowe finanse to jest to sprzęt godny uwagi. Firmę zresztą też bardzo lubię.
Co do ostrza to nie bardzo rozumiem... w tym braunie jest metalowa końcówka przynajmniej w moim I nic u mnie nie lata na boki przed chwilą sprawdziłam, kręci się ale nic nie chce pogibać hehe -chyba że mówimy o siekaczach czy innych do rozdrabniania a ja źle zrozumiałam pytanie. W tych do siekania gdzie wkłada się nożyki i montuje aby siekać w pojemniczkach to oczywiście że się gibie na boki
pamieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując