Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swędzące spuchnięte powieki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-26, 14:22   #6
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Swędzące spuchnięte powieki

Mam chyba podobny problem tyle, ze tylko z jedna powieka. Od jakiegos miesiaca jest zaczerwieniona, czasami swedzi, na poczatku schodzila troszke z niej skora, teraz jest tylko sucha i lekko czerwona. Nie mam pojecia co to jest, i czemu tylko jedna powieka jest czerwona.
Malo sie maluje, kremy do oczu mam lagodne i nie zmienialam nic w pielegnacji.
Obecnie co stosuje: masc nagietkowa na zmiane z Hydrocotrisonum, krople do oczu ze swietlikiem oraz pije wapno. Wogle sie nie maluje ani nie uzywam zadnyc kremow na ta powieke.
Stosujac te leki skora przestala mnie swedziec jest tylko sucha, moze powinnam zaczac ja nawilzac i to juz wystaczy?
W grudniu bede w Polsce, jak mi do tego czasu sie nie poprawi ide od razu do dermatologa.

Jakby tego bylo malo, miedzy palcami u jednej reki mam sucha skore, zaczerwieniona. Smaruje ja tymi samymi masciami i juz jest lepiej. Mialam kiedys cos takiego z dlonmi i w zgieciach lokcia w podstawowce-wtedy dermatolog mowila ze to uczulenie na cytrusy i z biegiem dojrzewania wyroslam z tego. Jednak widze,ze znowu to sie pojawilo ale w o wiele lagodniejszej formie.

Edytowane przez styska
Czas edycji: 2008-11-26 o 14:26
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując