Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 10:57   #1452
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Dziękuje za pochwały i fanklub (Preziu ) później pocytuje

właśnie czekam na autobus i wracam do domu z zakupow kupilam sobie sweterek, komin, rękawiczki i dwa lakiery i tak mi dooooooobrze.....
.
Czekamy na foto

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Generalnie podejrzewam że gdybym mu nie dała tego dowodu to pewnie skończyłoby się gorzej. W poniedziałek idę się odwoływać.
Trzymamy łokcie żeby się udało

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Mi też niektóre płytki się podobają, ale... tak jak dziewczyny wspominały - pewnie bym nie używała Mam pięć płytek - 3 niefirmowe i 2 Konada i dusza, nawet nie wiem czy użyłam wszystkich Także stawiam na naklejki


A ja znowu z holo Mam holo manię ostatnio
Ale chciałam też przeprowadzić eksperyment na trwałości i będę go nosić do zdarcia. Aga, Ty mnie do tego zainspirowałaś, bo ja tę kolekcję polecałam, a tu się okazało, że u Ciebie strasznie nietrwałe Topujesz Beyond ?
Łaaaaaaaaaa urwanie odrostów
Beyonda jak zatopowałam to się zrobił płaski- wyglądał w dziennym jak brokat Malowałam 2 razy, raz z topem raz bez i Viv powiem Ci, że trwałość prawie taka sama Szkoda bo lakier jest cudny ale skutecznie mnie zniechęcił do innych holosiów. Za taką kasę taka trwałość To Evelinki - choć jakość holo bez porównania, dłużej na pazurkach u mnie wytrwały Zobaczymy jak u Ciebie będzie- a co dałaś jako bazę??

Viv jak u mnie będzie wychodził Konad to mogę się wymienic na jakiś lakierek

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość



Paczcie
jakie cuda
1
2
O mamo Dziewczyny ja cały czas jestem za zorganizowaniem takiego poważnego zamówionka tak serio serio Tyle że ja w takich sprawach nieogar jestem - może na zachętę dla którejś jakiś lakierek w gratisie od wszystkich

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale piękne Ponawiam pytanie- czemu u nas takich nie ma ?
Amelka niop
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-11-16 o 10:58
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując