Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-16, 11:26   #1457
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale piękne Ponawiam pytanie- czemu u nas takich nie ma ?
Nooo... tak się zastanawiam czy ktoś zza oceanu chciałby ściągać jakąś perełkę od nas, tak jak my ściągamy od nich Odpowiedź nasuwa się z prędkością światła - u nas nie ma perełek
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Łaaaaaaaaaa urwanie odrostów
Beyonda jak zatopowałam to się zrobił płaski- wyglądał w dziennym jak brokat Malowałam 2 razy, raz z topem raz bez i Viv powiem Ci, że trwałość prawie taka sama Szkoda bo lakier jest cudny ale skutecznie mnie zniechęcił do innych holosiów. Za taką kasę taka trwałość To Evelinki - choć jakość holo bez porównania, dłużej na pazurkach u mnie wytrwały Zobaczymy jak u Ciebie będzie- a co dałaś jako bazę??
Hehe dzięki

Kurr... może to od koloru zależy? Głupio mi
Ja tym Blue Heaven już malowałam, nawet na wyjazdy, gdzie o żadnych poprawkach czy uważaniu na paznokcie nie było mowy i zawsze dawał radę. Topowałam go za każdym razem i fakt holo najlepiej wyglądają bez topu, ale i z topem prezentuje się jak na zdjęciach powyżej.
Baza to odżywka Sally Hansen Complete Care niebieska/zielona albo różowa
Cytat:
Viv jak u mnie będzie wychodził Konad to mogę się wymienic na jakiś lakierek
Te moje płytki szałowe nie są , ale jakbyś chciała przygarnąć, to chyba rzeczywiście powinnam je pożegnać, bo tylko się kurzą :x

Cytat:
O mamo Dziewczyny ja cały czas jestem za zorganizowaniem takiego poważnego zamówionka tak serio serio Tyle że ja w takich sprawach nieogar jestem - może na zachętę dla którejś jakiś lakierek w gratisie od wszystkich
Mam takie samo zdanie, tylko na razie funduszy brak

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43742382]Aaa tak jakoś nie rzucają się w oczy tak[/QUOTE]
Nic nie ujdzie mojej uwadze (uwagi?)
Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość

Tylko kolorystyka zupełnie nie "moja". Nie lubię siebie w niebieskościach.
Rozumiem
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Paczcie dziołszki KLIK
Cudownie wyszedł
Chyba widziałam kiedyś tę notkę Tylko ja się boję mieszać, bo myślę że mi nie wyjdzie i zmarnuję lakiery, dżiss jaki ze mnie tchórz
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
boski
Dziękuję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując