Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-05, 08:30   #3893
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Tez myslalam na poczatku ze to kokos, ale kiedy odstawiam np kwasy po zapchaniu i przechodze na zel aloesowy i do zmywania makijazu uzywam kokosa to wysyp mija. Choc moze jednak zapycha i w pozniejaszym okresie powoduje wysyp? Nakladam go na sucha twarz z makijazem, masuje, sciagam platkiem kosmetycznym a potem zelem z woda myje twarz. Ma raczej ma krotki kontakt z skora. Byc moze to czarnuszka ostatecznie mnie zapchala? Na poczatku bylo ok a teraz jakby sie nie chciala wchlaniac. Popatrze jeszcze na avalon, mialam z tej seri tonik i strasznego mialam po nim buraka i piekaca twarz. Troche sie zrazilam do tej seri :p

Korah a ktore serum polecasz czy z Alterry nie zapcha? Mam jeszcze na oku to z Eubiony. Nie wiem, ktore wybrac. Zostalabym przy samym aloesie bo swietnie dziala na moja cere, ale niestety sciaga dość mocno ...

Chimay nie mialam zadnych badan. Lekarz zawsze przepisuje jakis antybiotyk i tyle.
U mnie wysyp zawsze pojawia sie przy kwasach, jak zaczynam kombinowac z pielegnacja. Najlepiej jest jak mowie przy aloesie, ale wtedy jest sciagniecie :/ a jak wlaczam jakis olej to wysyp, ostatnio mialam gule po malinowym przestalam uzywac i zeszlo wszystko. Nie mam pomyslu czym nawilzac ..
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2016-05-05 o 08:38
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora