Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 14:33   #3898
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Dzieki za rady wszystkim

Chyba sie zgodze z Korah, ze oleje na dluzsza mete szkodza. Widze po mojej cerze.

Nie wspomnialam, ze odstawilam kokos do zmywania makijazu i zastapilam tym kremowym olejkiem/mleczkiem z Ziaji Ulga wtedy zaczelo sie zapychanie, wiec zamienilam na olej lniany i juz wgl masakra Kokos jest o tyle dobry, ze nie wchlania sie szybko wiec mam czas zeby go zmyc (choc wiadomo, ze cos pewnie wchlonie i moze jest odpowiedzialny za zaskorniki po dluzszym czasie) jednak ewidentnie problemy zaczely sie po Ziaji i lnianym bo kokos juz uzywam od roku i az tak strasznie nie bylo, mimo, ze skora byla sciagnieta to nie az tak zapchana. Mam wrazenie, ze same zele czy pianki nie zmywaja dokladnie makijazu dlatego trzymam sie tego kokosu. Moze rozgladne sie za jakims micelem zamiast kokosu tak jak mowicie.

Kupilam wlasnie w aptece zel z Eubiony zapach nie az taki zly :P
Fajny jest tez zel z Kivvi, ale ma Caprylic/capric triglycerides nie zaszkodzi? Mialas go moze Korah? (Wspominalas chyba o nim w jakims poscie).
Zastanawiam sie tez nad ekstraktem z jablka lub prawoslazu na ecospa, moglabym dodac do zelu hialuronowego. Moze uda mi sie znalezc cos co nawilzy bez oleju.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2016-05-05 o 16:52
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora