Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-20, 11:18   #3461
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
lekki krem alantan dermoline Nie zostawia filmu, podkład mi się nie waży, wszystko jest w porządku
Nie jest drogi, więc może wypróbuję Jak nie, to zużyje do rąk, które wiecznie są suche :P

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48596013]Ja niestety nie potrafię doradzić, bo na co dzień jestem skazana na filtr

Udało mi się dokopać do posta z rozbiórką opakowania
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2273

Zajęło sporo, bo musiałam przewertować wszystkie posty Noodle Soup, ale się udało Żadne z wyszukiwanych przeze mnie słów kluczowych nie było zawarte w tekście [/QUOTE]

Kurcze, miałam wczoraj tego poszukać, ale zapomniałam - widzę, że się znalazło :P Odnośnie otwierania opakowań, to chyba już ze 3 za mną i nie zawsze idzie to łatwo. Trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzie (rzeczywiście najlepiej mi idzie takim starym cyrklem, który ma ostry i nieruchomy dziub ) Przy ostatnim opakowaniu mocno się namęczyłam, że wydziubałam niezłą dziurę, zanim udało mi się je właściwie podważyć... Czego kobieta nie wymyśli :P

Zastanawiam się, czy może nakładała któraś z Was minerały na Effaclair Duo? Myślę, czy przy moich problemach skórnych nie zafundować sobie nim kuracji i czy sprawdzi się pod makijaż.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora