Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polskie marki modowe, projektanci, pracownie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-29, 15:47   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dobre polskie marki odzieżowe - Eldar, Violana, Mewa S/

Przyszły mi bluzki z Violany (w końcu, zwłoka z powodu tego, że jednej nie mieli i musiałam wybrać inną - akurat najmniej trafioną, ale trudno). Z ostrożności zamawiałam XL (bo często mam opięte w piersiach) i całkiem dobrze trafiłam, chociaż i w rozmiarze L byłyby dobre, czyli rozmiarówka nie jest jakoś szczególnie zaniżona. Jedna bluzka lekko za duża, ale nie odsyłam - sama szybko zwężę. Jak na ten ceny (najdroższa kosztowała mnie 32 zł) bardzo fajna jakość - rzeczywiście bawełna, a nie jakaś podróbka, ładna koronka. Szyte również OK, bez jakichś większych niedoróbek, chociaż bez szału - to nie krawiectwo z wyższej półki. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze coś u nich zamówię. Bluzki bardzo dziewczęce, wiosną i latem będą świetnie się sprawdzać. Szkoda tylko, że na stronie nie mają zdjęć bluzek we wszystkich kolorach, jakie oferują (ja zamówiłam tą pierwszą z lewej w kolorze czarnym, a pierwszą z prawej mam czerwoną).

To moje zdobycze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzeczki.jpg (42,3 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-01-29 o 15:49
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując