Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 09:09   #2007
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Hejka!
Dziewczyny pomóżcie... Dopiero zaczęłam czytać ten wątek, ale mam pytanko i jestem niecierpliwa, bo OCM chciałabym móc stosować już od zaraz... Moje pytanie: W jakiej kolejności się myjecie? Chodzi mi o to, że codziennie wieczorem biorę prysznic (ciepły, niezbyt gorący) i stąd pytanie: kiedy robić OCM? Przed prysznicem? Ale to by chyba znowu rozszerzyło pory... Czy lepiej po? Ale czy nie ubabram sobie czyściutkich włosów olejami??
Czekam na rady
Co prawda wlosy myję rano, ale nie wyobrażam sobie nakladania szmatki, która po 2 czy 3 myciu robi się oleista na twarz, gdy cala jestem już czysta.. Zawsze istnieje ryzyko delikatnego upaćkania się - olejek podczas masażu może Ci skapnąć na wlosy okalające twarz - grzywka, skronie itp
Jak dla mnie najpierw OCM - niezakończone zimną wodą, potem prysznic - podczas prysznica biorę jeszcze odrobinę olejku ze sobą i delikatnie masuję jeszcze buzię, potem splukuję samą wodą bez ściereczki a na koniec zimny stromueń wody na twarz, cialo, wlosy
Ale to moja metoda, sprawdzone przeze mnie, ale wiadomo - każdy ma inny system
A poza tym myjąc najpierw twarz OCM, lubię potem to uczucie, jak woda pod prysznicem splywa po calym ciele, od twarzy począwszy. A jakbym zostala w makijażu pod prysznicem to mi splynie - najwyżej tusz do rzęs i podklad
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie

Edytowane przez trommelka
Czas edycji: 2012-03-28 o 09:11
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując