Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-20, 09:15   #3992
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Strasznie się cieszę, że znalazłam ten wątek przeczytałam niemal cały i muszę przyznać, że naprawdę jest tu ogrom wiedzy. Myślałam, że dla moich 3-kolorowych włosów nie ma już ratunku, ale po lekturze postanowiłam się za nie zabrać.

Miałam włosy w 3 kolorach: u góry kilka cm szarych odrostów (ciemny blond, poziom 7), dalej rudawo-brązowe i reszta ciemny brąz (zdjęcia 1 i 2). Chciałam całość wyrównać do ciemnego blondu. Nałożyłam rozjaśniacz z dodatkiem odżywki omijając odrosty, a potem na całość farbę color mask swarzkopf numer 700+800. Po niecałych 2 tygodniach kolor prezentuje się jak na zdjęciu 3 i4.

I tu pojawia sie moje pytanie. Nie wiem co dalej... Włosy mają nierównomierny kolor - końce, są trochę ciemniejsze od góry ( nie jest to bardzo duża różnica, ale ja widze :P ), kolor to taki ciemny blond złotawy lub lekko rudawy w zależności od światła. Chciałabym wyrównać górę z dołem i rozjaśnić do poziomu 8.

Czy w związku z tym jeszcze raz nałożyć rozjaśniacz a potem farba czy zaczekać aż pojawią się odrosty i dalej farbować już tylko samą farbą poziomu 8 a włosy z czasem sie zrównają?

Wiem, że zdjęcia troche kiepskie, ale wybrałam takie które według mnie najlepiej oddają kolor włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (19,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (11,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (21,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (22,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2014-03-20 o 09:16
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując