Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-16, 20:02   #26
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

cześć ja też używam produktów INDIGO i często łączę je z innymi markami, ale różnie bywa, firma nie daje gwarancji na efekt jaki uzyskasz mieszając ze sobą produkty różnych marek - ponieważ każdy producent oferuje inny skład i nie zawsze współgrają ze sobą. Najlepiej jednak jest korzystać z całego asortymentu jednej marki. Jeżeli jednak masz już bazę i top z shellac i chcesz użyć indigo kolorów zawsze zrób próbę na sobie, jeżeli paznokcie przetrwają próbę czasu to masz pewność, że możesz stosować na swoich klientkach.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Odnośnie hybryd i ich konsystencji -
Kolekcja gel polish jest rzadka w porównaniu do kolekcji disco, która powstała jako pierwsza w ofercie, może o to im chodziło w opisie

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
A jak z malowaniem i ściąganiem tych disco? I czy pierwsza warstwa jest bardzo kryjąca? Bo szukałam hybrydy brokatu ale nie mogę znaleźć (nie znam się na tym, wiec nie wiem czy są takie nawet). A chciałabym pokombinować z innymi kolorami i właśnie lakierem disco. Aby wyszedł efekt brokatu na np. białym paznokciu

Wysłane z mojego GT-I9505
Krycie mają genialne, są to naprawdę glitterowe kolory, a nieprzezroczyste z dodatkiem glitteru - ja się nacięłam kilkukrotnie w innych firmach. Za to bardzo lubię disco, natomiast jeśli chodzi o ściąganie to ja je ściągam pilniczkiem, ponieważ u mnie w acetonie nie chcą się rozpuszczać. Jeśli szukasz efektów brokatowych, które schodzą w acetonie to świetne są gel polish glitter - mają 10 kolorów, krycie rewelacja i ściąganie tak jak reszta z kolekcji gel polish - bez problemowo

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
A może któraś z was ma zdjęcie jak w realu wyglądają te disco? Najchętniej jasny złoty i jak się spisują z gelishem . ?? A może znacie jakieś innej marki hybrydki z takim brokatem ? Bo lubie efekt brokatu ale nie lubie się babrać z wtapianiem jego tym bardziej w hybrydy.
tak jak powiedziała koleżanka profil INDIGO na facebooku to prawdziwa kopalnia wiedzy, a teraz wysyłam to co znalazłam
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując