Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 10:03   #988
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Od razu powiem, że nie sprzedaję Lusha na Allegro!
ale (to się tyczy ogólnie, nie tylko sprawy Lusha) mówienie o kimś, kto sprzedaje za więcej niż w sklepie "te sępy" to chyba lekka przesada... przecież maja prawo wystawić swój produkt nawet ze 100% przebitką i nic nikomu do tego... oczywiście, możemy ponarzekać, że drogo itp ale tak od razu wyzwiskami rzucać? A wiadomo, każdy chce zarobić, prawda? Ja się nie dziwię że kilka zł więcej ktoś chce za szampon. Ja go nie kupię, bo za drogo i wiem, że mogę kupić taniej bezpośrednio na stronie Lusha, ale ludzie są niezorientowani albo nieposiadający karty itp którzy z chęcią skorzystają z Allegrowej oferty... Najważniejsze dla mnie to to, że ktoś sprzedaje oryginały, bo jak by wciskać za tą cenę podróby to by można się wkurzyć...

mam tak długą wishlistę że nie wiem Dziewczyny bo kilka z Was pisało o King Of Skin - jak po testach?

edit: nati: a to dobre, co odkryłaś! szok, to rzeczywiście cwaniactwo...
Zgadzam się w 100% Jak bym sama psrzedawała produkty lusha na allegro również podniosłabym cenę o 10-20 zł. W końcu też bym chciała na tym zarabiać.

King of skin - nie mam porównania z innymi butterami, ale ten działa wspaniale Ja niestety nie czuję bananów, mimo to zapach mi się podobna. Przy pierwszym użyciu był trochę tępy, ale teraz nie mam problemów. Super nawilża, a w połączeniu honey I washed the kids - bomba - skóra pachniała mi przez cały dzień mlekiem z miodem i krówkami

Dziewczyny, a możecie polecić coś do rąk? Mam soft touch, ale on nadaje się tylko na noc

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2010-10-07 o 10:12
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora