Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 00:00   #1062
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Słuchajcie, dziewczyny, napisałam wiadomość ze strony Essence do polskiego producenta (czy tam dystrybutora, nie wiem :P) i zapytałam jaka jest orientacyjna data pojawienia się nowości... :P

I dostałam odpowiedź...!!!
Jej treść jest następująca:

Cytat:
Witam,
Dziękuję za maila i zainteresowanie produktami essence!

Nie wiem dokładnie o jakich produktach Pani pisze. Najbliższe nowości pojawią się w marcu – trend edycja Whoom!Boom! (kolorowe, wiosenne produkty) i Better than gel nails! (fantastyczna kolekcja do wykonania w domu profesjonalnego french’u) . Kolejne nowości (baaardzo dużo rózności) pojawi się w IV.


A jeszcze w marcu powinny się rozpocząć sezonowe wyprzedaże (wybrane produkty po 3,99 zł)!


Pozdrawiam
Wychodzi więc na to, że najpierw pojawi się ta śmieszna limitka i zestaw do tworzenia pazurków, a te nowości, na które wszystkie tak niecierpliwie czekamy będą dopiero w kwietniu...

W odpowiedzi na tego e-maila zapytałam kiedy tak orientacyjnie pojawi się limitka Whoom!Boom! i oto jaką dostałam odpowiedź:

Cytat:
Generalnie od przyszłego tygodnia rozpocznie się dystrybucja co oznacza, że dla bezpieczeństwa należy uznać, że w sklepach będzie widoczna około połowy marca.
A my tu się głowimy i zastanawiamy, wystarczy po prostu zapytać :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-03-02 o 00:24
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując