Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-08, 07:09   #2133
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po samym żelu hialuronowo-peptydowym też nie widziałam jakiś spektakularnych efektów za wyjątkiem lepszego nawilżenia i lepszego wchłaniania olejków.

Dlatego po licznych lekturach informacji zawartych na forum zdecydowałam się na dodanie adenozyny i soi. Szczerze powiem, że wszystko dodawałam "na oko". Stężenie adenozyny i soi powinno być w granicach około 2%. U mnie jest ono "nieznane" a efekt jest po tygodniu stosowania powalający!!!

Dodaj wszystko na oko, a jak po tygodniu czy dwóch będzie marny efekt to dosyp nastepną porcję. Tylko pamietaj, żeby taki żel trzymać w lodówce.

Poza tym polecam stosowanie peelingu cukrowego ( trochę cukru - najlepiej brązowego + oliwa z oliwek i delikatnie masujemy tym twarz i jak zostanie równiez dłonie). Najlepszy peeling jaki w życiu stosowałam, a wierzcie mi, że miałam dostęp do tych najlepszych i najdroższych.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora