Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-09, 11:59   #2153
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej dodawałam wszystko na oko.

Wg danych z Thanatosa stężenie adonozyny to 0,75% -3% przy ciężarze 0.96g/cm3.
Do 60 ml żelu dodałam około 1 ml adenozyny odmierzone w strzykawce i tyle samo soi ( soja - stężenie 2-5%).

U mnie taki mix się sprawdził ale każda skóra jest inna więc może spróbuj z połową żelu 30ml+0,5 ml adenozyny+0,5 ml soi.
Jak będzie za słabe działanie ( po dwóch tygodniach) to dodaj jeszcze po obrobinie.

Jak będziesz robiła zamówienie na ekstrakty, a może masz cellulit to zamów sobie od razu kofeinę. Ja dodaję ją do balsamu antycelulitowego i super go likwiduje.

Przepraszam, że może odbiegam od głównego tematu wątku - Biochemii Urody, ale z doświadczenia już wiem, że najlepiej sprawdza się mieszanie i wzbogacanie produktów z różnych sklepów.
dzięki bardzo
a wiesz - że przeglądając stronę - o kofeinie pomyślałam ;-)))
co do odbiegania od tematu - ja skorzystałam z Twoich informacji, bo nie miałam zielonego pojęcia o preparatach, o których napisalaś. także - dzięki wielkie
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora