Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-09, 19:04   #1075
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
No taki urok ruby. Na szczęscie moje przyszło w terminie, przed wczoraj. Oczywiście dopłaciłam 2$, tym razem dostałam nawet numer do śledzenia. Poprzednio nie... Hah ale tym razem bez próbek
Może do Wawy szybciej przychodzą

Ale tu ostatnio cichoooo Jak dobrze pójdzie z przesyłkami od sprzedawców, to zygmus odkopiesz się na dobre W końcu
Od pojawienia się w Wawie do dotracia przesyłki do mnie moja jakies 5 dni Obawiam się, że przez święta będzie jeszcze gorzej.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
To i ruby teraz robi numery? Ja się wzbraniam od bello, to teraz trza i od ruby...
Ja bello uwielbiam, ruby ostatnio ma duże braki w produktach...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
prosiłam o pomoc w szukaniu azjatyckiego toniku, a zostały mi polecone polskie, ale nie zrażam sie i przychodzę z następną prośbą - jakies czyścidlo. nie wiem, jak to sie po angielsku zowie, ale chodzi mi o to, zeby byl to jakis lekki peeling (lub cos takiego podobnego) do stosowania codziennie! wiec delikatne i niezbyt zdrapujace. kto cos wie na ten temat?

(od dłuższego czasu stosuje podkład, a nie minerały i cera mi sie zbuntowala i jest niezbyt ładna. po peelingu sie poprawia, ale jest zbyt mocny i wyskakują mi syfy, jak go potem szpachluje podkładem wiec pomyślałam, ze jakies cus delikatne na codzień by sie nadało help )
W temacie toniku nawilżającego to może oliwkowy Innisfree? Nie używałam, mam tylko krem oliwkowy, ktory bardzo lubię.

Peeling... Innisfree wine peeling jelly? Delikatny, a oczyszczajacy.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
zygmus czy do mnie coś poleciało?pytam bo miało lecieć w tym tygodniu
Poleci w poniedziałek, albo jutro, wtedy by było na poniedziałek. Zabieram się za pakowanie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora